Hakkımızda

MOENA DESİGN


Moena Design, mimaride uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimin sizlere yansıyan yüzüdür. Günümüz modern çağı yeni trendleri ile sizlerin aşina olduğu kültürün geleneksel motiflerini bütünleştirip içinde yabancı hissetmeyeceğiniz özel mekân tasarımlarına imza atmaktadır.

Çalışmalarımız konut, villa, otel, kafe, bar, restoran, fırın-pastane, ofis, idari bina vb. tüm yapılarda iç mimari çalışmaların yanı sıra yenileme(renovasyon) ve kişi ile mekâna özel obje ve mobilya tasarımı şeklindedir.

Moena Design olarak temelde arzu ettiğimiz şey, dünyanın en değerli varlığı olan insanın, değerli olduğunu hissedebileceği ve bunun verdiği güvenle huzurlu yaşayabileceği mekân tasarımları yapmaktır.

Kurucumuz iç mimar Mustafa DOĞAN, alanında akademik kariyerin yanı sıra küçük yaştan itibaren inşaat sektörü içerisinde kazanmış olduğu deneyimler sayesinde alanına her yönden hâkimdir.

Amacımız, daima bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu amaçlayan tanımlı mekânların, tanımlı işlevlerle kullanıcı için biçimlendirilmesi ve tasarlanmasını ilke edinmiştir.